Rekor Boya

Hardtop FlexiHardtop Flexi, metal yüzeyler üzerine direkt uygulanabilme özelliğine sahip, çok esnek poliüretan son kat boyalardır. Yüksek katı madde oranı ve kısa sürede kuruma özelliğiyle, poliüretan boyalar arasında eşsizdir.
Ürün tipi: Son kat
Kullanım alanı: Deniz:  bordalar, güverteler ve üst güverteler

Endüstri: offshore platformları, rafineleriler, enerji santralleri, köprüler, binalar ve çeşitli endüstriyel yapılar için uygundur.

Boyanacak malzeme: Boyalı yüzeyler
  • Yüksek darbe dayanımı
  • Direkt metal üzerine uygulanma
  • Yüksek dayanım

Teknik Bilgi Föyü (Turkish)

Hardtop Flexi Comp A - Güvenlik bilgi föyü (Turkish)

Hardtop Flexi Standard Comp B - Güvenlik bilgi föyü (Turkish)

Hardtop Flexi hakkında özellikler

Esneklik
Özel hibrid bağlayıcısıyla, Hardtop Flexi, mükemmel esneklik sağlar. Böylelikle kullanılan yüzeyler darbeye ve gerilime karşı korunmuş olur.

Metal yüzeylere direkt uygulama
Hardtop Flexi can be used as a one coat direct-to-metal product in atmospheric corrosivity classes C2 and C3 (acc. ISO 12944), due to a combination of anticorrosive pigments. Hardtop Flei, atmosferik koşullarda metal yüzeylere direkt olarak tek kat uygulanabilir. İçerdiği antikorozif pigmentler sayesinde, ISO 12944'E GÖRE C2 VE C3 metal koruma standartlarını karşılar.

Yüksek dayanım
Metal yüzeyler üzerine direkt olarak 150 mikrona kadar uygulandığında, konvansiyonel poliüretan boyalardan çok daha iyi performans gösterir.